Özel Ders

Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Özel Ders alanında uzman öğretmenler tarafından online veya yüz yüze özel ders veriyoruz. Öğretmenlerimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahip yeni nesil sorulara hakim öğretmenlerdir. Özel ders öğretmenlerden oluşan kadromuz Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık deneme dersi yapıyoruz. Öğrenci öğretmen uyumuna bakıldıktan sonra derslere başlıyoruz.

İlköğretim Özel Ders

 • 1. sınıf matematik, türkçe hayat bilgisi, seri okuma dersleri
 • 2. sınıf matematik, türkçe hayat bilgisi, seri okuma, ingilizce dersleri
 • 3. sınıf matematik, fen, türkçe, seri okuma-okuduğunu anlama, ingilizce dersleri
 • 4. sınıf matematik, fen, türkçe, seri okuma-okuduğunu anlama, ingilizce dersleri

Orta Okul Özel Ders

 • 5. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.
 • 6. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.
 • 7. sınıf matematik, fen, türkçe, sosyal, hızlı okuma teknikleri, okuduğunu anlama ve paragraf teknikleri, ingilizce dersleri verilmektedir.

Lgs Hazırlık Kursu

Öğrencilerin sadece 1 kere girebilecekleri lgs sınavına öğrencilerimizi tecrübeli öğretmenler ile hazırlıyoruz. Online veya yüz yüze birebir özel ders vererek hazırlıyoruz. Tüm adaylara hızlı paragraf tekniklerini tavsiye diyoruz.

Matematik, fen, türkçe, ingilizce, tarih ve din kültüründen ihtiyaçları olan derslerden yardımcı oluyoruz. Her hafta online deneme sınavı yapıyoruz.

Lise Özel Ders

 • 9. sınıf öğrencilerinin genelde zorlandıkları dersler matematik ve fizik dersleridir. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile özel ders veriyoruz. Tüm derslerden özel ders veriyoruz. Daha öncesinden hızlı paragraf tekniklerini almayan öğrencilere tavsiye ediyoruz. Edebiyat derslerinde zorlanmaları için.
 • 10. sınıf öğrencileri matematik, fizik, kimya derslerinden özel ders alabilirler.
 • 11. sınıf öğrencileri sayısal okuyacak olanlar matematik, fizik, kimya, biyoloji eşit ağırlık öğrencileri ise matematik, Edebiyat, türkçe, tarih ve coğrafya derslerinden ders alabilirler.

Tyt Ayt Yks Hazırlık Kursu

Yks sınavına hazırlanan öğrencilere istedikleri derslerden özel ders veya kurs programı uyguluyoruz. Grup dersleri veya bire bir ders veriyoruz. Tyt yaz kampı yapıyoruz. Öğrencilerimiz sadece matematikten ders alabildiği gibi tüm derslerden de alabilir.

Ales Kursu

Genelde matematik ve sayısal mantık derslerinden ders alan adaylar hızlı paragraf teknikleri ile birlikte paket program alıyorlar. Yaklaşık 30 ders matematik ve sayısal mantık dersi, 10 derste paragraf teknikleri ile sözel mantık derslerini alıyorlar. Sınıf veya grup derslerine katılmıyorlar. Derslerin tamamının online olarak alınmasını tavsiye ediyoruz.

Yös Kursu

Matematik ve IQ dan oluşan sınav için özel olarak hazırlanmış öğretmenlerimiz ders vermektedir. Gerektiğinde ingilizce olarak dersleri anlatmaktadırlar. Öğrenci seviyesine göre ders saati belirlenmektedir. Genelde öğrenciler 11. sınıfta ders almaya başlarlar.

Dgs Kursu

Matematik ve Türkçe den oluşan bu sınavda adayların en büyük şikayeti süre yetmemesidir. Bu sorunu aşmak için hızlı paragraf çözümü tekniklerini kullanarak zaman kazanılabilir.

Kpss Kursu

Adayların girecekleri sınava göre öğretmenlerimizi görevlendirip sınıf dersleri, grup dersleri ve birebir özel ders veriyoruz. Derslerin online olarak alınmasını tavsiye ediyoruz.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı okuma, seri okuma, paragraf teknikleri olarak bölümleri vardır. Seri okuma genelde ilkokul öğrencilerine verilmektedir. Paragraf teknikleri orta okuldan sonraki tüm sınıflara ve özellikle sınavlara hazırlanan tüm adaylara tavsiye ediyoruz. Hızlı okuma yaklaşık 20 derste bitmektedir. Paragraf teknikleri, anlamlı okuma ve yeni nesil soru çözümleri teknikleri 10 derste bitmektedir.

Eğitim Koçu

Eğitim koçlarımız rehberlik öğretmenlerimizden sertifikası olanlar tarafından hizmet vermektedir.

Eğitim Koçları Ne Yapar?

 • Planlı ders çalışma
 • Öğrenci – öğretmen – veli iletişimi sağlar
 • Meslek yönlendirmesi yapar
 • Ödev verir ve takibini yapar

Birebir derslerimiz ve kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  özel ders

  Özel Ders

  özel ders
  Hızlı Okuma Kursu

  Özel Ders

  Özel Ders

  Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button