iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Ankara Lgs Kursu

Ankara Lgs Kursu
Hızlı Okuma Kursu

Ankara LGS Kursu

8. sınıf öğrencilerimize,  uzman kadromuz ile hazırlanmış birebir eğitim ve az mevcutlu sınıf derslerimizle, yüz yüze ya da uzaktan eğitim çözümleri sunmaktadır.  Ders saatlerimiz öğrencimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ankara Lgs Kursu

Uzaktan eğitimler, öğrencinin evine ihtiyaç duyduğu branşta tecrübeli ekibimize dahil olan  öğretmen  yönlendirme, öğrencimize özel hazırlanmış dijital platformlarda öğrencinin ihtiyaç duyduğu binlerce soru ve konu anlatımına ulaşabilme imkanı ile  sizlere ayrıcalıklı eğitimin kapılarını aralamaktadır. Ankara LGS Kursu ‘na kayıt yaptıran öğrencilerimiz için sunulan öğrenciyi kolay takip edebileceğiniz dijital platformlarda aldığı eğitimlere, LGS deneme sınavı sonuçlarına ve yaptığı ödevlerdeki başarı yüzdelerine anında ulaşabilir ve eğitim planındaki yapılandırmaya ekibimiz  ile birlikte siz de dahil olabilirsiniz.

Ankara Lgs Kursu Nerede Yapılıyor?

Derslerimizi online veya yüz yüze olarak veriyoruz. Online olarak verdiğimiz derslerde Türkiye’nin farklı bölgelerinden öğretmenlerimiz olabiliyor. Ankara LGS kursu olarak yüz yüze derslerde evinize öğretmen gönderiyoruz.

2022-2023 Ankara Lgs Kursu Ders Tavsiyemiz(200 saatlik)

Matematik   70 ders

Fen Bilimleri 40 ders

Türkçe   30 ders (hızlı paragraf okuma ve anlama)

İnkılap  24 ders

İngilizce 24 ders

Din Kültürü 12 ders

1 ders saati 40 dakikadır.

Ankara Lgs Kursu öğrencilerimiz bizim kendi platformlarımızdan haftada bir online deneme, 15 günde bir Türkiye geneli denemeler yapılmaktadır. Velilerimiz ayrıntılı karnelere kendi şifreleri ile girerek ulaşabilmektedir. Ayrıca öğrencilerimiz için kendi başlarına hazırladıkları denemelere de girebilir ve genel durumlarını velilerimiz ile birlikte platformdan gözlemleyebilirler.

İsteyen velilerimiz paket almak zorunda değildir. Sadece  matematik, fen veya türkçe gibi branş derslerinden özel ders alabilirler.

Güzel bir geleceği vaat eden üniversite eğitiminize geçmek için atacağınız  ilk basamak kaliteli bir  lise eğitimidir.

Biz Türkiye’nin en iyi kadrosuyla size yardım etmek için hazırız.

Hızlı Okuma Kursu Ankara

Hızlı okuma ve paragraf teknikleri paket programlarımız özel çalışma isteyen programlardır. Tecrübeli öğretmenler tarafından verilmesi gerekmektedir. Paragraf teknikleri derslerimiz 10 derste tamamlanmaktadır. Seri okuma diğer şekliyle hızlı okuma teknikleri 12-18 ders arasından tamamlanmaktadır. Online olarak verdiğimiz bu derslerde okuma hızı iki katına çıkmaktadır. Ortalama 150-200 kelime okunurken program sonunda 350-400 kelimeyi bulmaktadır.

Özel Ders Ücretleri

Hızlı Okuma ve paragraf teknikleri özel ders ücretlerimiz için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Matematik, fen, türkçe, sosyal ve ingilizce derslerimizin ücretleri aynıdır. Sadece Bilsem ders ücreti, yös ders ücreti ve yabancı dille anlatılan ders ücretleri farklılık göstermektedir.

Ders ücretleri derslerden hemen sonra yatırılmaktadır. Önden ödeme şeklinde yapmıyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Kimler Almalı?

Genel olarak tavsiyemiz sınavlara yakın zaman da değil derslere yoğun bir şekilde başlamadan önce alınmasıdır. Çünkü ders çalışırken çok faydası olacaktır.

 • Biz Özel Ders Dünyası Olarak Ankara merkezli olup tüm dünyaya online olarak, Türkiye içinde ise hem online hem de yüz yüze özel ders anlatmaktayız.
 • 5-6-7-8-9-10-11-12 sınıf öğrencilere online Türkiye geneli deneme sınavları yapmaktayız.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar ise haftalık kurumsal deneme olmaktadır.
 • Kitap setlerimizi alan adaylar 15 günde bir Türkiye geneli sınavlara girebilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu’nda yapılan tüm işlemler kendi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman öğrencilerin sayfalarına girerek durumlarını takip edebilmektedirler.

Ankara Lgs Kursu için önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

   

  Ankara Lgs Kursu
  Hızlı Okuma Kursu

  Ankara Lgs Kursu

  Ankara Lgs Kursu

  Ankara Lgs Kursu

  Hızlı Okuma Kursu
  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button