Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy, uzman öğretmenler tarafından hızlı okuma, seri okuma ve okuduğunu anlama kursu vermekteyiz. Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy olarak alanında uzman öğretmenler tarafından Türkiye’nin her tarafına online olarak verilmektedir. Hızlı Okuma Kursumuzu bire-bir veya 2’li 3’lü gruplar halinde veriyoruz.  Tavsiyemiz birebir olmasıdır. Bu kursu genelde sınavlara katılacak adaylara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda sınavlarda sorular çok uzun ve anlamakta zorluk çekilen türden oluyor. Bu kurs sayesinde bu sorunu aşıyoruz.

Bizler dakikada 150-200 kelime okutuyoruz. Hızlı okuduğunuz zaman anlaşılmadığında tekrar baştan okutuyoruz. Kursumuzdan ders alan öğrenciler okuma hızını 2-3 katına çıkarıyor. Aynı zaman da anlaması da artırıyoruz. Bu eğitimi alan öğrencilerimiz hızlı okuma ve okurken anlama sayesinde öğrencilere sınavda büyük destek sağlamaktadır. Hızlı okuma eğitimi sınav süresini kontrol etmekte ve sınav stresini azaltmaya da yardımcı oluyor.

 

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

 • İlkokul 4 den itibaren tüm öğrencilere tavsiye ediyoruz.
 • Kurs süresi toplam 5 haftadır.
 • Haftada bir kere 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde olmaktadır.
 • Toplam 10 ders sürmektedir.
 • Kalabalık gruplar tavsiye etmiyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy kursumuzun etkilerini hayatımız boyunca kullanacağımız için herkese tavsiye etmekteyiz. Kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında, sınavlara girecek adaylar muhakkak almalıdır. Yeni nesil sorularda büyük destek sağlamanın yanında sınav süresini verimli kullanmaya ve stresini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Özel olarak hazırlanmış öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Paragraf soruları üzerinden gidilmektedir. Bu kurstaki hedefimiz uzun paragraf sorularını 1 dakika değil yarım dakika gibi bir zaman diliminde çözüme ulaştırmaktır.

Kurslarımıza aşırı talep olduğundan dolayı ön kayıtlı olarak çalışmaktayız. Hızlı okuma ve okuduğunu anlamaya her geçen gün talep artmaktadır. Sizlerde hızlı okuma eğitimi veren öğretmenlerimizin programında karar verdiğinizde yerinizi ayırtınız.

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy Kimler Almalı?

Genel olarak tavsiyemiz sınavlara yakın zaman da değil derslere yoğun bir şekilde başlamadan önce alınmasıdır. Çünkü ders çalışırken çok faydası olacaktır.

 • Biz Özel Ders Dünyası Olarak Ankara merkezli olup tüm dünyaya online olarak, Türkiye içinde ise hem online hem de yüz yüze özel ders anlatmaktayız.
 • 5-6-7-8-9-10-11-12 sınıf öğrencilere online Türkiye geneli deneme sınavları yapmaktayız.
 • Eğitime başlayan öğrencilerimiz haftalık kurumsal deneme olmaktadır.
 • Eğitime başlayan öğrenciler 15 günde bir Türkiye geneli sınavlara girebilmektedir.

Yapılan tüm işlemler kendi sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman öğrencilerin sayfalarına girerek durumlarını takip edebilmektedirler.

Yapılan derslerin tarihlerini , ders sayısını ve güncel bakiyenizi sizlerde sistem üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy’ ün tüm ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders vererek tüm sınavlara hazırlık yapıyoruz.

ALES, DGS, YKS, LGS adaylarına tüm derslerden özel ders veriyoruz. Online veya yüz yüze isteğe göre ders anlatıyoruz. Ales adayları genelde matematik ve sayısal mantık, Türkçe ve sözel mantık dersleri alıyorlar.

Dgs adayları matematik ve paragraf teknikleri derslerini alıyorlar.

Lgs adayları matematik, fen, türkçe ve hızlı paragraf teknikleri derslerini alıyorlar.

Yks adayları matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe edebiyat ve hızlı paragraf teknikleri dersleri almaktadır.

 

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy

Matematik Özel Ders

Özel ders dünyası olarak tüm derslerden yardımcı oluyoruz. Online veya yüz yüze özel ders anlatıyoruz. tecrübeli öğretmen kadromuz ile matematik, fizik, kimya, fen bilimleri, tarih, coğrafya, İngilizce, Fransızca, ilkokul öğrencilerine matematik, fen, Türkçe dersleri veriyoruz.

Bizim tavsiyemiz öğrencilerin matematik derslerinin çok iyi olmasıdır. Dolayısıyla imkanlar ölçüsünde öğrencilik hayatlarında matematikten takviye almalarını tavsiye ederiz.

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy önemli not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Hızlı Okuma Kursu Tekkeköy, 19 Mayıs, Alaçam, Vezirköprü, Çarşamba, Ayvacık, Asarcık, Terme, Kavak Tüm İlçe ve semtlerde online veya yüz yüze özel ders veriyoruz.

 

 

Bizimle iletişime buradan ulaşabilirsiniz.

 

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button