İlkokul Özel Ders

İlkokul Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

İlkokul Özel Ders , tüm Türkiye’ de en iyi öğretmenler ile online veya yüz yüze özel ders anlatmaktayız. İsterseniz evinize öğretmen gönderiyoruz, dilerseniz online olarak öğrencilerin alışmış oldukları zoom programı üzerinden ders anlatmaktayız. Her hafta deneme sınavlarımız yapılmaktadır. Özdebir ve töders sınavlarına öğrencilerimiz katılmak isterlerse katılabiliyorlar.

İlkokul Özel Ders öğretmenlerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleridir. İlkokul Özel Ders arayanlar , 1.2.3.4.Sınıf  ilkokul öğrencilerine Matematik , Türkçe , Temel Matematik, Ritmik Sayma ,İngilizce, Zeka Oyunları, Hızlı Okuma Kursu, Robotik Kodlama, Satranç, Zeka Küpü , Güzel Konuşma ve Beceri geliştirme sanatları alanlarında eğitim merkezimizde ders görmektedirler. İstediğiniz arayabilirsiniz veya mesaj atabilirsiniz.

Matematik, Türkçe, Hızlı Okuma ve Anlama derslerinin en etkili kullanıldığı yaş çağı olan ilkokul yıllarında öğrenciler yaparak ve yaşayarak öğrenmeliler. Zekâ geliştirmek, etkinlikler ve matematik antrenmanları çocukların ileri ki yaş dönemlerinde yüzde yüz fayda sağlayacakları dersler olarak ele alınabilir. Özel Ders Dünyası son yıllarda Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde ilkokul 1.2.3.4.Sınıf öğrencilerine ulaşarak onlara gelecek nesillere hazırlamaktadır.

İlkokul Özel Ders Matematik

İlkokulda temeli atılan bir derstir. Matematiği iyi olan bir öğrenci tüm derslerde başarılı olmaktadır. İlkokul 1 den itibaren matematiği seven öğrenci orta okul, lise ve üniversitede de sevmektedir ve başarılı olmaktadır.

Okuma- yazmanın yanında matematikten ders takviyesi alınmasını tavsiye ederiz.

İlkokul Özel Ders Türkçe

İlkokul 1. sınıf dilimizi doğru konuşma, doğru anlama, yazma ve aktarma dönemidir. Türkçeyi öğrenen, güzel konuşan bir nesil bir ülkeyi temsil eden ve güçlendiren gençlerdir. İlkokul yıllarında dilimizi doğru öğrenmek diğer tüm dersleri de anlama ve kavramayı kolaylaştıracaktır.

İlkokul Özel Ders Hızlı Paragraf

İlkokul Özel Ders hızlı Paragraf dersi ile ortaokul ve tüm yaş grupların alabileceği bir ders türüdür. Tüm Soruları daha iyi anlayabilir ve sınavlarda zaman kazanabilirsiniz.

İlkokul Özel Ders Arayanlar

İlkokul Özel Ders özellikle matematiğin temeli sayılan mantık dersleri ilkokul öğrencileri hafıza ve beyin gücünü şekillendirmektedir. Beynimizde bir çok koordinat vardır ancak biz bu koordinatları tam anlamıyla
birleştirmekte zorlanırız. Bunu hayal gücü ve mantık dersleri üzeri denediğimizde başarılı olacağımız şüphesizdir.

MANTIK tüm öğrencilerin alması gereken önemli bir derstir.

Alanında uzaman en iyi sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul Öncesi, Ana sınıfı eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk 4.yılını geçirecekleri gerçek bir eğitim ortamı ile tanışacaklardır. Özel Ders Dünyası eğitim farkı ve profesyonel öğretmenleri ile ilkokul öğrencilerine gerekli eğitimi, oryantasyonu ve  onları aile anne baba sevgisinden mahrum etmeyecek ilgi ve alakayı göstererek verimli, mutlu ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamaktayız.

 İlkokul Özel Ders İngilizce

İlkokul öğrencileri temel eğitimin bir basamağında yer aldıkları için dil gelişimi çocuklar için çok önemlidir. Yabancı dil öğrenen öğrenciler ileri ki yaşlarda daha iyi bir eğitim seviyesinde başarılı olurlar. Dil bilmek birçok toplumu ve dünyayı da anlamayı öğretir. Dil üzerinde yapılan eğitim çalışmaları hafızası kuvvetli, zihin koordinasyonlarını çok iyi kullanabilen adaylar ortaya çıkarmaktadır. Özel Ders Dünyası ile en profesyonel hocalardan ders alabilirsiniz. 15-20 dakikalık deneme dersimiz mevcuttur. İngilizce okul takviye olarak da  verilmektedir. Ders ücretleri için taksit imkanı vardır.

İlkokul Özel Ders için Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  İlkokul Özel Ders

  İlkokul Özel Ders

  İlkokul Özel Ders
  Hızlı Okuma Kursu

  İlkokul Özel Ders

  İlkokul Özel Ders

  İlkokul Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button