Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders, LGS öğrencilerimize kariyer sahibi bir geleceğin ilk adımına basamaktır. 8. sınıfta girecekleri bu sınavın tekrarının olmaması en önemli basamak haline getirir. Nitelikli okullara girebilmek disiplinli  çalışmayı, çalışma temposuna erken başlamayı, sistemin ayrıntılarına hakim öğretmenlerle çalışmayı  gerektirir. Isparta Fen Bilimleri Özel Ders ekibi tecrübeli öğretmenleriyle LGS ye hazırlıkta en büyük destekçinizdir.

Liselere giriş sınavlarında başarılı olmak, iyi bir nitelikli okula gitmek için birebir ders alarak takviye de bulunmak öğrencilerimiz için başarıya giden yolda en hızlı ilerleme yöntemidir. Matematik, Türkçe, Fen bilimlerinden gibi ana derslerden başarılı olan öğrenciler güzel bir liseye yerleşebilmektedir.

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders, Matematik özel ders, Türkçe özel derslerimizi online veya yüz yüze olarak alınabilir. Fen derslerinde uygulamalı anlatım şekli ve yeni nesil soru çözümü ile desteklenen öğrencilerin LGS puanı artmaktadır. Bu eğitimleri programlamak için Isparta Fen Bilimleri Özel Ders olarak Eğitim koçluğu ile desteklemekteyiz.

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders , tecrübeli öğretmenler tarafından Isparta’nın merkez ve ilçelerinde verilmektedir. Fen bilimleri dersinden özel ders takviyesi almanız için, alanında uzman, tecrübeli eğitmelerimizden evinizde özel ders alabilir ya da online olarak özel derslere katılabilirsiniz. Ara sınıflardaki öğrencilerimizin okul derslerindeki başarıyı arttırabilir ve fen dersini sevdirerek temelini oluşturabiliriz. 8. Sınıf öğrencilerimiz birebir dersler alarak LGS sınavına eksiksiz olarak hazırlanabilir.

Bireysel derslerimiz sanal ortamında online olarak ya da yüz yüze verilir. Yüz yüze dersler öğrenci evinde verilir. Yalnızca Isparta’dan değil Türkiye’nin her bölgesinden en iyi fen bilimleri öğretmenleri ile oluşturduğumuz kadromuzdan online olarak özel ders de alabilirsiniz.

Tüm branşlardan her seviyede öğrenciye online ya da yüz yüze özel dersler vermekteyiz. Birebir dersler, sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinde başarıyı arttırmada en hızlı ilerleme yöntemidir.

Online Özel Fen Bilimleri Dersi

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders, uzaktan eğitim sistemi, teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde bilgiye internetin çektiği her yerden ulaşmamızı sağladı. Pandemi ile çok sık kullandığımız online dersler ile başarılı öğretmenlerden ders almak her daim Türkiye’nin her noktasından mümkün oldu. Öğrenciler güvenle evlerinden özel ders alabilmenin kolaylığını yaşamaya başladılar.

Dersler Nasıl İşlenir?

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders saatleri 40 dk’dır. Derslerimiz genellikle 2 ders saati olarak; 40 dk ders 10 dk mola ve 40 dk ders formatında işlenir. Online olarak özel derslere başlanmadan önce dileyen öğrencilerimize 15 dk’lık ücretsiz örnek ders yapılır.

Birebir derslere dilediğiniz zaman başlayabilir,  istediğiniz yoğunlukta alabilirsiniz. Dersler öğrencinin eksikleri üzerine gidilerek işlenir ve müfredat tamamlanır. Ödevlendirme çalışmaları yapılır. Haftalık olarak yapılan deneme sınavları ile öğrenci gelişimleri adım adım takip edilir. Dileyen velilerimiz profesyonel eğitim koçluğu hizmeti alabilir. Isparta Fen Bilimleri Özel Ders ayrıntılı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Öğrencilerimiz için hazırladığımız, içerisinde yeni nesil sorular barındıran ve müfredatı en ince ayrıntısıyla işleyen kitap setlerimizden edinebilirsiniz. Kitap setlerimizden edinen öğrencilerimize ücretsiz olarak dijital platform tanımlamaktayız. Isparta Fen Bilimleri Özel Ders dijital platformunun içerisinde on binlerce soru, konu anlatımları, simülasyonlar ve deneme sınavları bulunmaktadır. Birebir derslerin yanında kitap setleri ve dijital platformla öğrencilerimiz Fen bilimleri derslerinde başarıyı garantileyecektir.

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Isparta Matematik Özel Ders

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders, tecrübeli matematik öğretmenlerimiz ile ister evinize isterseniz online olarak LGS, YKS, ara sınıflardan matematik özel dersleri vermekteyiz. İlk etapta matematik temelini oluşturarak yeni nesil sisteme zemin hazırlamaktayız.  Haftalık deneme sınavları ile öğrencilerimizin yeni nesil sisteme alışmalarını ve sınavlarda fark yaratmalarını sağlıyoruz. Öğrenci seviyesine göre ders saati tavsiyelerinde bulunuyoruz.

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Hızlı Okuma Kursu Isparta

Hızlı okuma ve paragraf teknikleri dersleri vermekteyiz. Hızlı okuma kurslarımız her seviyeden öğrenci ve yetişkin olabilir. Fakat paragraf teknikleri derslerini sınavlara girecek tüm adayların almalarını tavsiye etmekteyiz. Hızlı okuma kursumuz 12-18 ders arası tamamlanmaktadır. Hızlı okuma kursu ile öğrencilerimizin dakikada okuduğu kelime sayılarının hızını 2 ile 3 katına kadar arttırmayı hedefliyoruz.

Hızlı Paragraf Teknikleri derslerimiz ise 10 derste bitirilmektedir. Hızlı Paragraf Teknikleri dersinde öğrencilerimizin sınavda karşılaşacağı paragraf sorularını taktiklerle, vakit kaybetmeden, doğru odaklanarak çözmesini hedefliyoruz. Bu kursu alan öğrencilerimiz, sınav esnasında en çok dikkat edilmesi gereken zaman kullanımını doğru yönetmekte ve diğer sorulara daha fazla vakit ayırabilmektedir.

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders Önemli Not:

Isparta Fen Bilimleri Özel Ders olarak bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere her hafta online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Ispata Fen Bilimleri Özel Ders bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button