İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu
İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders olarak tüm öğrencilerimiz için alanında uzman eğitim kadromuzla dersleri işliyoruz. Eğitim kadromuzun güçlü yapısı sayesinde derslerden alınan verim maksimum olmaktadır.

Eğitim hizmetimizden online veya yüz yüze şeklinde yararlanabilirsiniz. Derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde toplamda 90 dakikadır. 10 dakika mola öğrencilerimizin motivasyonlarını kaybetmemeleri içindir.

Online ders almak isteyen öğrenciler için zoom üzerinden 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapmaktayız. Bu sayede öğrenciler memnuniyetine göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilir.

Yüz yüze ders almak isteyen öğrencilerimiz için evlerine öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız. Toplam ders süreleri öğrencinin seviyesine göre azaltılabilir veya isteğe göre artırılabilir.

Eğitim kadromuz alanında uzman ve Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizden hep olumlu geri dönüşler almaktayız.

İstanbul Özel Ders

Matematik özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders, türkçe özel ders, biyoloji özel ders, fen bilimleri özel ders, ingilizce özel ders, kısacası tüm derslerden yardımcı oluyoruz. Sınavlara hazırlık, okula yardımcı derslerimizde tecrübeli öğretmenlerle yardımcı oluyoruz.

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır. AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup; MF konuları  toplam 90 ders saatinde, EA konuları toplam 80 ders saatinde, sözel konuları 70 ders saatinde, YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır.

Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizi de mutlaka denemelisiniz. Çünkü TYT için bu çok gerekli.

200 saatlik ve 400 saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır.

Örnek 400 derslik kurs saat dağılımı;

120 ders matematik

80 ders fen bilimler

60 ders Türkçe ve dilbilgisi

40 ders inkılap tarihi

40 ders İngilizce

20 ders din kültürü

40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir.

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıdaki gibi ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

Önemli Not:

İstanbul Özel Ders Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

İstanbul Özel Ders Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  İstanbul Özel Ders
  Hızlı Okuma Kursu

  İstanbul Özel Ders

  İstanbul Özel Ders

  İstanbul Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button