KIRŞEHİR LGS KURSU

KIRŞEHİR LGS KURSU
Hızlı Okuma Kursu

KIRŞEHİR LGS KURSU

8. sınıf öğrencilerimizi lgs hazırlığında yüz yüze eğitimle, uzaktan online eğitimle, bire bir ve ya grup dersleriyle, online denemeler, online ödevler ile özel dersler ile destekliyoruz. Eğitim paketimizin indirimli fiyatından yararlanabilirsiniz. Paket istemezseniz istediğiniz dersten özel ders de alabilirsiniz. Pandemi nedeniyle yüz yüze ders istemezseniz online ders alabilirsiniz. Online derslerimizde normal konumuz anlatılır, sorular çözülür, anlaşılmayan yer varsa tekrar edilir, online ödevlendirmeler… yapılır.

Kursumuz çalışanları yıllardır eğitim sektörünün içinde çalışmalarına devam etmiştir. Sizlerden gelen sınavdaki derecelerin başarısı, yüksek memnuniyet bildiren mesajlar, birçok kursun içerisinde özel ders alınmasında tavsiye edilenlerin içerisinde ilk sırada olmamız vs. doğru adımlar attığımızı gösterir. Alanlarında başarılı, güvenilir, öğrenciyi hedefine taşıyan,  7/24 destek sunan bir kadroya sahibiz.

Bizden ders almadan önce fikir sahibi olabilme ve tanışma amacıyla 20 dakikalık deneme dersimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Normal 1 ders saatimiz 40 dakikadır.

Denemeler:

On beş günde bir Türkiye geneli denemesi online yapılmakta olup  düzenli katılım istenmektedir. Öğrenci ne kadar çok soru çözer, deneme olursa o kadar çok soru çeşidi görür, soru üzerinden eksiklerini tamamlar, sınav heyecanını atar. Sonuçlar hakkında veliler de bilgilendirilmektedir.

Kitap seti:

Birlikte çalıştığımız yayın grubu alanında başarılıdır. Konu anlatımları, soru bankaları, denemeleri birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Önerdiğimiz kitap setini alanlara dijidemi.com platformunu ücretsiz olarak açıyoruz. Burada tüm konuların anlatımına ve soruların çözümlü videolarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Lgs hazırlığını ciddiye almalıyız. Okuyacağımız lise ve onun getirdiği sorumluluklar neticesinde yks başarımız artacak, kazandığımız üniversitede aldığımız eğitim sonucunda ise mesleğimiz şekillenecektir.Mesleğimizin getirdiği statü, ekonomik kazanç sayesinde geleceğimiz için sağlam aadımlar atmış olacağız. Unutmamak gerekir ki başarı boş duranın değil hedefine sağlam adımlarla koşanındır.

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Bengisu dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Hocalarım sayesinde fen Lisesi kazandım.

  2. Merve Uyar dedi ki:

   Online derslerin etkili ve verimli olduğunu gördüm bu konuda çok iyi hocalar var tavsiye ederim

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button