Lgs Kursu Ankara

Lgs Kursu Ankara
Hızlı Okuma Kursu

Lgs Kursu Ankara

Ankara başta olmak üzere merkez ilçeleri ve diğer ilçelerini de kapsayan geniş bir eğitim alanına sahiptir. Lgs Kursu Ankara olarak Lgs’ye hazırlanan öğrencilerimizin imkanlarını genişleterek başarılarını arttırma adına eğitim hizmeti sunmaktayız. Online ders veya yüz yüze ders vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi kriterlerinize uygun, yeni nesil soru çözümlerinde başarılı ve alanında başarı göstermiş tecrübeli öğretmen yönlendirmesiyle yapmaktayız. Online derslerimizi ise alanında bilgi sahibi olan Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz öğretmenlerle vermekteyiz.

Öğrencilerimiz paket eğitimin ekonomik fiyatlarından yararlanabilirler. Ayrıca ihtiyaç duydukları ders ya da derslerden de alabilirler. Lgs Kursu Ankara’dan ders almadan önce 20 dakikalık tanışma ve örnek ders dinleme imkanından da ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Alanında başarı sağlamış yayın evleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.. Kitap setlerimize indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Kitap seti alanlara deneme ve videolu çözümlerinin olduğu platformu ücretsiz olarak açmaktayız. Lgs Kursu Ankara öğrencileri bu platformda tüm derslerin konu anlatımları ve soruların çözümlü videolarını bulabilirler.

Lgs Kursu Ankara

Lgs Sınavı Ne Zaman Yapılıyor?

Lgs sınavı genelde haziran ayının ilk hafta sonu yapılmaktadır. İki oturum şeklinde olmaktadır.

Lgs Kursu için Önerdiğimiz Ders Saatleri;

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap 16 ders saati

İngilizce 16 ders saati

Din Kültürü 12 ders saati olup toplamda 184 saati kapsamaktadır. Lgs Kursu Ankara olarak çalışma performansınıza istek ve ihtiyacınıza göre düzenlemeler yapılarak ders saatlerinin arttırılması yönünde elimizden gelen kolaylığı gösteririz.

Paket programlar haricinde sadece tek tek derslerden ihtiyaç doğrultusunda özel ders alınabilir.

Hızlı Okuma Kursu

İlkokul 4. sınıfa kadar, seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır. Çünkü bu öğrenciler sınavlara girmeyecek. Fakat İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, ALES, DGS, YÖS, KPSS tüm adayları bu kursumuza katılmalıdır.

 • Kursumuz 5 hafta sürmektedir.
 • Hızlı okuma kursumuz , haftada 2 ders toplam 10 ders şeklindedir.
 • Birebir, veya küçük gruplar halinde alabilirsiniz.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Lgs Kursu Ankara

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Paragraf Çözümü Teknikleri Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu kursunu kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Kursumuzu Ne Zaman Almalıyız?

Bu kurs sınavdan hemen önce değil daha öncesinden alınmalıdır. Bir kere alınması yeterlidir.

Paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Lgs Kursu Ankara, kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Ankara Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Özel ders veren öğretmenlerimiz yani kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz sadece Hızlı Okuma Tekniklerinden değil, kurum olarak diğer branşlardan da özel ders anlatmaktayız. İlkokuldan başlayıp üniversite dahil tüm branşlardan özel ders anlatıyoruz. Kurslarımızda 1-2-3-4-5-6-10 kişilik sınıflarda özel ders formatında ders anlatıyoruz.

Özel Ders Dünyası kurum olarak Hızlı paragraf çözümü, paragraf teknikleri, Türkçe özel ders, ilkokul özel ders, orta okul özel ders, lise özel ders veren öğretmenlerimiz alanlarında uzman öğretmenlerdir. Online derslerimiz için eğitim danışmanımızdan deneme dersi talep edebilirsiniz. 15 dakikalık deneme derslerimiz ücretsizdir. Normal derslerimize geçtiğimizde online ders ücretlerini derslerden önce değil derslerden sonra kurum hesaplarına yatırılmaktadır. Kurum olarak en iyi eğitimi vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Lgs Kursu Ankara

 

Lgs Kursu Ankara önemli Not: Lgs Kursu Ankara’dan ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere haftalık olarak  online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 10 Yorum
 1. Begüm dedi ki:

  Çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim

 2. Murat dedi ki:

  Çok iyiler. Online deneme yapılması eksiklerin tamamlanması çok başarılı

 3. Cangül dedi ki:

  Fen ve matematikten özel ders aldık. Herkese tavsiye ederim.

 4. Firdevs dedi ki:

  Çok başarılı. Matematikten özel ders aldık. Tavsiye ederim

 5. Sinan dedi ki:

  Çoooooooook iyiler. Matematik fen ve Türkçe den özel ders aldık. Çooooook memnun kaldık

 6. Zeliş dedi ki:

  Tebrikler. Çok iyi öğretmenleri var

 7. Emine dedi ki:

  Teşekkür ederim. Çok iyi öğretmenleriniz var.

 8. Nurcan dedi ki:

  Matematikten özel ders aldım. Sayenizde 19 net bıraktım. Teşekkür ederim

 9. Nurdan dedi ki:

  Tebrikler çok başarılı

 10. Derya dedi ki:

  Fen ve matematikten özel ders aldık. Çok başarılar. Çocuğum fen den full matematikten 1 yanlış yaptı. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button