Lgs Matematik Özel Ders

Anasayfa » Lgs Matematik Özel Ders

Lgs Matematik Özel Ders

Lgs Matematik Özel Ders

Derslerimizi yüz yüze veya online olarak özel ders anlatmaktayız. Tamamen tecrübeli kadromuz ile online derslerde öncelikle deneme dersi yapıyoruz.  Türkiye’nin her yerinde evinize öğretmen gönderiyoruz. Dilerseniz online olarak da alabilirsiniz. Her seviyeye uygun özel ders anlatıyoruz. İlkokul öğrencileri, orta okul öğrencileri, lise öğrencileri, YÖS, KPSS, ALES, DGS sınavlarına hazırlık dersleri. Lgs Matematik Özel Derslerimizi alanında uzman daha öncesinde yüzlerce öğrenciyi teog, lgs gibi sınavlara hazırlayan öğretmenler tarafından anlatmaktayız.

Günümüz eğitim sisteminde en önemli branşlardan biri olan matematik derslerinin sınavlarda katsayısı getirisi oldukça fazladır. Matematik, öğrencilerin en çok önyargı ile yaklaştığı derslerden birisidir. Başarısızlık korkusu öğrencileri sistemden her geçen süre bi adım uzaklaştırmaktadır. Öğrencinin alanında tecrübeli bir matematik öğretmeni ile özel ders olarak çalışması bu korkuyu siler ve ön yargıları kırar. Adım adım başarıya ulaştırır.

Lgs Matematik Özel Ders

YKS(TYT-AYT-YDT) , LGS, ara sınıflar, ilkokul, ortaokul, lise, ALES, DGS, KPSS… her seviyeye uygun şekilde verilmektedir. Öğrencilerimiz indirimli paket satın alabilir ya da haftalık olarak ihtiyacı olduğu kadar ders alabilirler. Dilediği takdirde ders programlarını profesyonel eğitim koçları ile birlikte yapabilir. Derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersleri yapılmaktadır. Bu derslerde öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına öğretmen ile birlikte karar verilir. İhtiyaç dâhilinde belirlenen ders programı ile sistemli bir şekilde ilerlenir. Matematik Özel Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan bi saatte derslerinize dahil olabilirsiniz. Matematik derslerini bireysel olarak online ya da yüz yüze almanın yanı sıra maksimum 3 kişilik küçük gruplar oluşturarak da alabilirsiniz.

Önerdiğimiz ders saatleri; (Lgs Matematik Özel Ders)

TYT için 40 ders  birebir özel ders matematik

AYT için 50 ders matematik

LGS için 70 ders matematik

ALES için 30 ders matematik

YÖS için 150 ders matematik

Ara sınıflar için verdiğimiz matematik özel ders

5. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

6. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

7. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

8. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

9. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

10. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

11. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

12. sınıf matematik özel ders (ihtiyaca göre)

Lgs Matematik Özel Ders, haftalık olarak yaptığımız online deneme sınavları eksiğinizi belirlemede önemli bir yöntemdir. Sonuçları ve ayrıntılı raporları velilerimiz, dilediği anda öğrencimiz için hazırlanan bireysel platformlardan anında öğrenebilir. Özel olarak öğrenciler için oluşturduğumuz platformlarda, öğrencilerimizin binlerce soruya ulaşma imkânları vardır.  Veliler için oluşturduğumuz platformdan ders gün ve saatlerine ulaşabilirler.

Matematik, en önemli derslerden bir tanesidir. Matematiğin mantığı ilkokuldan atılmaya başlanır. Orta okulda pekiştirilir. İlk ciddi sınavına orta okul son sınıfta yapılan LGS sınavıdır. Önceden teog gibi isimleri vardı. Sorular belki çok zor değildi. Fakat şimdi yeni nesil sorularla öğrenciler zorlanmaktadır. Soruların mantığını anlar ise çözümü çok sıkıntı olmuyor. Rahatlıkla öğrenciler çözebilmektedir. Yeni nesil sorular aslında zor sorular değil, şekilli sorulardır. Mantığı da şekillerle anlatılmaktadır. Onlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Lgs Matematik Özel Ders Ücretleri

Online ders ücretleri  40 dakika ders : 75₺

Yüz Yüze özel ders ücreti 2 ders yani 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders ücreti şehirlere göre değişkenlik göstermektedir.

Ankara özel ders ücreti 250 ₺

İzmir özel ders ücreti 250 ₺

İstanbul özel ders ücreti 300 ₺

Mersin özel ders ücreti 250 ₺

Hatay özel ders ücreti 300 ₺

Antalya özel ders ücreti 275 ₺

diğer şehirler için lütfen eğitim koordinatörümüz Oya hanım ile iletişime geçiniz. 05332583306

Önemli Not

Lgs Matematik Özel Ders, Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Lgs Matematik Özel Ders için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

   

  Lgs Matematik Özel Ders

  Lgs Matematik Özel Ders

  Lgs Matematik Özel Ders

  Lgs Matematik Özel Ders

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button