LGS TÜRKÇE ÖZEL DERS BİLECİK

LGS TÜRKÇE ÖZEL DERS BİLECİK
Hızlı Okuma Kursu

LGS TÜRKÇE ÖZEL DERS BİLECİK

Bilecik merkez başta olmak üzere bütün ilçelerinde lgs hazırlık derslerinden özel ders veriyoruz. 8. sınıf öğrencilerinin gireceği liseye geçiş sınavında Matematik, Fen ve Türkçe’ den 20′ şer soru, İnkılap, İngilizce ve Din Kültürü’ nden 10′ ar tane soru çıkmaktadır. Toplamda çıkan 90 sorunun yaklaşık % 23′ ü Türkçe dersine aittir. Eskiden Türkçe dersi için özel ders almanın gerekmediği düşünülmekteydi. Son yıllarda çıkan yeni nesil sorular, zor, karmaşık, uzun sorulardır. Bu nedenle çok çalışmayı, uzman yardımı almayı gerekli kılmaktadır.

Derslerimiz birebir, yüz yüze ya da online olarak yapılmaktadır. Yüz yüze yapılacak ders için Bilecik’ ten evinize Türkçe öğretmeni yönlendiriyoruz. Online yapılacak ders için Türkiye’ nin herhangi bir bölgesinden evinize Türkçe öğretmenini online bağlantı aracılığıyla yönlendiriyoruz. Normal bir ders saatimiz 40 dakikadır. Bizden ders almadan önce 20 dakika süren deneme derimize ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Türkçe Özel Ders

Dersler öğrencinin uygun olduğu gün belirlenerek belli periyotlar çerçevesinde planlanır. Derse katılamayan öğrenci olursa telafi dersi hazırlanır. Derste konu anlatımı, örnek soru çözümü, tekrar, tekrar testleri, ödev… gibi bol bol soru çözümleri ile dersin konusu iyice pekiştirilir. 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenir. Öğretmenlerimiz alanlarına hakim, yeni nesil soruları çözmede başarılı, öğrenci ile iletişimi güçlü, öğrencisini destekleyen, güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Bizler lgs hazırlığı yapan öğrenciler için Türkçe dersinden 30 ders saati özel ders almalarını öneriyoruz. Ayrıca 10 ders saati de hızlı paragraf okuma ve anlama dersini almalarını özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu ders sayesinde okuma hızları 2-3 kat artacağı gibi okuduklarını kolaylıkla anlayacaklardır. Ayrıca bu ders sadece Türkçe dersi için değil diğer dersler için de faydalı olacak, sınavda süre sıkıntısı çekilmeyecektir.

 

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button