Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat
Hızlı Okuma Kursu

Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

8. sınıflar için Türkçe dersinden özel ders vererek lgs’ ye hazırlanmalarında yardımcı oluyoruz. Yozgat merkez başta olmak üzere tüm ilçelerinde kurumumuz özel ders vermektedir. Birebir ders, grupla ders, yüz yüze ders, online ders olmak üzere istediğiniz şekilde özel ders alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim isteyenlere Yozgat’ tan kriterlerine en uygun olan Türkçe öğretmenini eve özel ders için yönlendiriyoruz. Uzaktan eğitim isteyenlere Türkiye’ den kriterlerine en uygun olan Türkçe öğretmenini eve özel ders için  online olarak yönlendiriyoruz.

Türkçe özel dersi ile hem lgs sınavına çalışabilir hem de okul dersinize katkı sağlayabilirsiniz. Yazılı notunuzu yüksek tutar, okul başarı puanınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz. 1 ders saati 40 dakikalık süreyi kapsamaktadır. Türkçe dersinden özel ders almadan önce 20 dakika sürecek olan deneme dersimize ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. Kursumuz özel ders verilen kurs merkezleri arasında en çok tercih edilen yerlerden olmakla birlikte kaliteli eğitimi uygun fiyata alacağınız tek noktadır.

Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinden  8. sınıfların birebir olarak özel ders almaları başarılarının daha yüksek olmasını sağlayacaktır. Lgs için hazırlanan öğrencilerin genel olarak Türkçe dersinden toplamda 30 ders saati özel ders almaları yeterli gelecektir. Bu ders saati öğrencinin isteğine, algılama kapasitesine, ders konularının zorluk düzeyine göre biraz değişkenlik gösterebilir. 10 ders saati hızlı paragraf okuma ve anlama dersini de ayrıca almalarını önemle tavsiye ediyoruz. Bu dersi aldıkları takdirde okuma hızlarının 2-3 kat arttığını, hızlı okuyabildiklerini ve hızlı okudukları kadar kolay da anlayabildiklerini göreceklerdir.

Derslerde öğretmenlerimiz öğrencilerini gözlemlemekte, eksiklerini, hatalarını görmelerini ve düzeltmelerini sağlamakta, hedeflerine ulaşmaları yolunda destek vermekteler.

 

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat
  Hızlı Okuma Kursu

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Lgs Türkçe Özel Ders Yozgat

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button