NİĞDE LGS KURSU

NİĞDE LGS KURSU
Hızlı Okuma Kursu

NİĞDE LGS KURSU

Kursumuz Niğde ilimizde 8. sınıf lgs hazırlık öğrencilerine isterlerse yüz yüze isterlerse de online özel ders imkanı sunmaktadır. Pandemi şartları nedeniyle yapılan uzaktan eğitim de normal derslerden farklı değildir. Konu anlatılır, konu ile ilgili sorular çözülür, anlaşılmayan kısım tekrar edilir…Ulaşım için vakit kaybedilmemesi, yorgunluk yaşanmaması v.s online eğitimin avantajları arasında sayılır.

Ders almadan önce 20 dakikalık deneme dersimize ücretsiz katılabilirsiniz. Normal ders saatlerimiz  40 dakikadır. Online ders yaptığımız gibi online deneme, online ödevlendirmeler de yapılmaktadır. Online denemelerimiz on beş günde bir Türkiye geneli olarak yapılmaktadır.

Kursumuzda eğitim paketimizden ekonomik bir fiyatla yararlanabilirsiniz. Paket almak istemezseniz kendinizi geliştirmek istediğiniz ders veya derslerden ayrı ayrı alabilirsiniz.

Kadromuz.

Öğrenci ile iletişimi güçlü, yeni nesil sorulara hakim, alanlarında başarılı, dereceye giren öğrenci yetiştirmiş, güvenilir, deneyim sahibi öğretmenlerimizle çalışmaktayız. Ayrıca konu anlatımı kitapları, soru bankası kitapları ile birçok kurum ve kişi tarafından tercih edilen bir yayın grubu ile çalışmaktayız.

LGS:

Liseye geçiş sınavı açılımına sahiptir. 4 Haziran 2022 Cumartesi günü iki oturum şeklinde yapılacaktır. İlk oturumda Türkçe’ den 20, İnkılap’ tan 10 ,İngilizce’ den 10, Din Kültüründen 10 tane olmak üzere toplamda 50 soru sorulacaktır. 75 dakika süre tanınacaktır. İkinci oturumda Matematik’ ten 20, Fen Bilimleri’ nden 20 tane olmak üzere toplamda 40 soru sorulacaktır. 60 dakika süre tanınacaktır.

LGS HAZIRLIK İÇİN ÖNERİLEN DERS SAATLERİ

Matematik 70 ders saati

Fen Bilimleri 40 ders saati

Türkçe 30 ders saati

İnkılap Tarihi 24 ders saati

İngilizce 24 ders saati

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 12 ders saati olarak toplamda 200 ders saati önerilmektedir.

Kitap Seti:

Kitap seti alanlara dijidemi.com platformunu ücretsiz olarak açmaktayız. Buradan tüm konuların anlatımına ve soruların çözümlü videolarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button