Samsun Özel Ders

Samsun Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Samsun Özel Ders, kurumumuz bünyesinde matematik, türkçe, ingilizce, fizik, biyoloji, geometri, coğrafya, tarih ve istediğiniz tüm branşlardan tüm seviyelere Samsun merkez ve tüm ilçelerde yüz yüze veya online eğitim sağlıyoruz. Samsun Özel Ders avantajlarından faydalanın.

Öğrenciler kalabalık sınıflarda işlenen derslerden verim alamazlar. Dikkat dağıtan bir sürü etken varken derse yoğunlaşmak ve öğretmenle birebir iletişime geçip eksiklerini gidermek zorlaşır. Öğrenci giderek derslerden uzaklaşır ve konu eksikleri çoğalır. Bu sebeplerden yüz yüze veya online özel derslerin gerekli olduğunu söylüyoruz.

Yüz yüze veya online özel dersler sayesinde öğrencilerimiz birebir eğitim fırsatıyla ve öğretmenlerimizin ekstra ilgisiyle bütün eksik konularını en kısa zamanda kapatıyor ve hak ettikleri başarıya ulaşıyorlar.

Samsun Özel Ders olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle bütün dersler ve bütün yaş grupları için özel ders vermekteyiz. Başarının hiçbir zaman tesadüf olmadığını başarmak için gerekli desteği bizlerden almanız gerektiğini söylemekteyiz.

Samsun Özel Ders

Online derslerimizden alınan verim yüz yüze derslerden alınan verimle aynı düzeydedir. Yüz yüze veya online eğitim sağlayan kurumumuz Türkiye’nin dört bir yanına internet ağının ulaştığı her noktaya eğitim fırsatı vermektedir.

Online ders almak isteyen öğrencilerimiz için Zoom üzerinden 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapmaktayız. Online deneme dersinden memnun kalan öğrencilerimiz derslere başlamakta veya yeni öğretmen isteğinde bulunabilmektedir. Öğrencilerimiz yüz yüze eğitim almak isterse evlerine öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.

İki haftada bir online yaptığımız denemelerle öğrencilerimizin başarı düzeyini sağlıklı bir şekilde takip etmekteyiz. Türkiye geneli yaptığımız denemelerle öğrencilerimizin başarı seviyesini görerek daha planlı ve istikrarlı bir çalışma programıyla başarı basamaklarını çıkmalarına katkı sağlıyoruz.

Ders sürelerimiz toplamda 90 dakika olmakla birlikte bu sürenin 10 dakikası öğrencimizin mola yapması için kullanılmaktadır. Öğrencilerimizin ihtiyacına göre ders sürelerinde değişiklik yapılabilmektedir.

Alanında son derece uzman ve tecrübeli öğretmen kadromuz öğrencilerimizin dersleri sevmesi ve  en iyi şekilde anlaması odaklı çalışmaktadır. Bu sayede dersleri bir zorunluluk olarak görmeyen öğrencilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız.

Samsun Özel Ders

Matematik özel ders, türkçe özel ders, ingilizce özel ders, almanca özel ders, fen bilimleri özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, tarih özel ders, coğrafya özel ders şeklinde tüm branşlarda eğitim vermekteyiz. Sınavlara hazırlık ve okula destek olmaya yönelik tüm derslerimizde Türkiye’nin en tecrübeli öğretmenleriyle öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır.

AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup;

MF konuları toplam 90 ders saatinde,

EA konuları toplam 80 ders saatinde,

sözel konuları 70 ders saatinde,

YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır.

Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizden faydalanmalısınız.

Lgs Hazırlık Kursu

200 saatlik ve 400 saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır.

Örnek 400 derslik kurs saat dağılımı;

120 ders matematik

80 ders fen bilimler

60 ders Türkçe ve dilbilgisi

40 ders inkılap tarihi

40 ders İngilizce

20 ders din kültürü

40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir.

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıdaki gibi ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

Samsun Özel Ders Önemli Not

Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Samsun Özel Ders Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Samsun Özel Ders İçin Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ders almaya başlamadan evvel, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?
Evet, 20 dakikalık örnek ders imkanımız bulunmaktadır.
Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?
Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.
Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuçlanıyor mu?
Evet, sonuçlanmaktadır, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk nedenlerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve öğretmenlerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders ücretlerimizde kampanyalar başlattık. Bizleri arayarak, veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon aramalarınıza yada whatsapp mesajlarınıza anlık olarak cevap vermekteyiz.

  Samsun Özel Ders

  Samsun Özel Ders

  Samsun Özel Ders
  Hızlı Okuma Kursu

  Samsun Özel Ders

  Samsun Özel Ders

  Samsun Özel Ders

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button